Sbírka "Vozík pro Vláďu"

 

Vozík pro Vláďu

 

Tak, a je to za námi. V sobotu 7. 5.2016 proběhlo dlouho očekávané předání terénního invalidního vozíku našemu kolegovi a kamarádovi Vláďovi. Vozík byl zakoupen s výtěžku veřejné sbírky pojmenované jednoduše "Vozík pro Vláďu" a všem, kteří se na sbírce jakkoliv podíleli ještě jednou ze srdce děkujeme.


Ale teď už k slíbené fotogalerii z předávací akce, které se zúčastnil spolek HHP společně s kamarády, kteří byli bezpochyby obrovskou hybnou silou celé sbírky. Jmenovitě s Mírou UC Kratochvílem a Michalem & Helčou Mrňovými. Jsme také moc rádi, že se akce zúčastnili naši přátelé z MP Chvaletice. Předání se každopádně musel zúčastnit i výrobce vozíku, který Vláďovi předal nějaké ty rady do začátku. Nejeden z nás si vozík mohl vyzkoušet a nejednomu z nás se z něj potom nechtělo dolů. Vozík se vskutku povedl. 
Chtěl bych zde také vyzdvihnout místo, kde se akce konala. Poklona patří majitelce Chvaletické pivnice Tep za nádherné prostředí a ukázkovou obsluhu. Jsem přesvědčen, že nejeden z nás bude mít na tuto akci vskutku příjemné vzpomínky.

 Vláďovo žihadlo

Předseda HHP předává Vláďovi klíče od nového stroje

Vláďův vozík ve společnosti dalších strojů firmy IK Bike s.r.o.

Born to be wild

Míra UC se pokusil s vozíkem zdrhnout, ale brnkal kolenama o zaparkované vozidla. Tudíž mu byl útěk znemožněn...

Tak to byla naše sestava...

Bylo to krutopřísně fantastické!!!Předseda HHP je pořád ještě střízlivý......zatím...

Bratři v triku..A pak že není gril lepší než televize...

Kočičák a UC si konečně mohli udělat společné foto aniž by byl použit photoshop...

 


 


 

TOPlist